درباره ما

درباره ما

مجموعه کاوش تیم در سال ۱۳۷۸ با هدف ارتقا سطح تعمیرات و خدمات پس از فروش تلفن همراه پا به عرصه حضور گذاشت و در اندک زمان با نوآوری های زیاد و تیم متخصص فنی  به مهد آموزش و پشتیبانی تعمیرکاران تلفن همراه در کشور بدل گردید.

این مجموعه افتخار دارد که تا سال ۱۳۹۴ بیش از ۳۰ جلد کتاب تخصصی در زمینه تعمیرات تلفن همراه منتشر کرده و همچنین مبدع قسمت تعمیرات نرم افزاری تلفن همراه در کشور بوده است.

سایت کاوش تیم به آدرس www.Kavoshteam.com  با قدمت بیش از ۱۶ سال، بصورت اتاق گفت و گوی تخصصی و مرجع اصلی تعمیرکاران تلفن همراه در دهه ۸۰، یکی از پربازدیدترین سایت های کشور بوده است.

در سال ۱۳۹۱ شرکت ایرانیان قائم همراه با هدف تولید تلفن همراه در کشور به ثبت رسید و به سرعت به ساخت و تجهیز یکی از تخصصی ترین کارخانه های الکترونیک ایران اقدام نمود که این کارخانه پس از افتتاح و تولید آزمایشی  نهایتا در سال ۱۳۹۳ موفق به تولید نهایی و اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید تلفن همراه و تبلت با برند ایرانی OROD ( برگرفته از نام اصیل ایرانی سردار سپاه اشکانی) از سازمان صنعت معدن و تجارت گردید.

این شرکت همچنین اقدام به اخذ نمایندگی مستقیم از شرکت های معتبر تولید کننده تلفن همراه کرده و همچنین زمینه تخصصی تلفن های همراه مقاوم در برابر آب و ضربه ( استاندارد IP 68) را به محصولات خود اضافه نمود.

در حال حاضر این شرکت با بیش از یکصد و ده نفر اشتغال مستقیم یکی از معتبر ترین فعالین صنعت تلفن همراه کشور بوده و به عنوان بزرگترین وارد کننده و توزیع کننده تلفن های همراه برند شیائومی در کشور شناخته می شود.

بستن
مقایسه