ما یک شرکت

خلاق هستیم

 

ما ایرانیان قائم همراه هستیم.

درباره ما

شرکت ایرانیان قائم همراه (کاوش تیم) با بیش از 18 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیرات تلفن همراه و نیز تولید کننده گوشی موبایل و تبلت با برند OROD و همچنین نمایندگی رسمی برندهای گوشی موبایل ( SAMSUNG – KENXINDA – DOOGEE – APPLE – NOKIA – CAT – HONOR – RUGGEAR ) و تنها نمایندگی رسمی کلیه ابزارآلات تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گوشی‌های موبایل می‌باشد و با چاپ بیش از 20 جلد کتاب و جزوه آموزشی در زمینه تعمیرات گوشی موبایل در کشور همواره پیشرو می‌باشد.

کاوش تیم این افتخار را دارد که مرکز اصلی آموزش تعمیرات تلفن به صورت آکادمیک بوده و هم اکنون پس از گذشت دو دهه نزدیک به 60 هزار تعمیرکار و بیش از یکصد و پنجاه هزار مرکز تخصصی شامل نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش برندهای مختلف تلفن همراه در سراسر کشور پوشش خدمات این مجموعه قرار دارد.
کاوش تیم با تولید تبلت و تلفن همراه و پاور بانک OROD و ارائه خدمات با بالاترین استاندارهای جهانی نه تنها به عنوان یک هدف بلکه والاترین آرمان این مجموعه به حساب می‌آید. لذا مفتخریم با کمک افراد مجرب و متخصصی که خدمات پس از فروش شهرستان‌ها را عهده‌دار می‌باشد بهترین گارانتی را به خریداران این محصول ارائه دهیم.

سوالات خود را باما در میانبگذاریدتا

بتوانیم بهترشما را راهنمایی کنیم!

منتظر چی هستی؟

بیایید راجب همکاری صحبت کنیم